MENEMEN İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ 

 

   1. Kaymakam – Mustafa ÖZKAYNAK

   2. 57.Topçu Tugay Komutan Yardımcısı –Topçu Albay İbrahim Ethem ÇAĞCI 

   3. Belediye Başkanı – Tahir ŞAHİN  
  
   4. Cumhuriyet Başsavcısı – Uğur GÜNDOĞDU

       Cumhuriyet Savcısı – Recep KORKMAZ
       Cumhuriyet Savcısı -  Gökhan KAPLAN
       Cumhuriyet Savcısı – Fadime BALALİOĞLU YILDIZ
       Cumhuriyet Savcısı – Kamil YILMAZ
       Cumhuriyet Savcısı – Hakan AŞIK
       Cumhuriyet Savcısı – Cem ÇETİN
 
1.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi – Betül COŞKUN
2.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi – Berna ÖZCAN ÇELİK
1.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi –     Ramazan YÜKSEKKAYA - Önder GÜMÜŞ
2.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi –     Alican AKSU
3.Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi –     Mehmet AKMEŞE- Özge ÖZKAN AKTAŞ
Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi -        Servet ACET
Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi -            Servet ACET
   
     1.Noter – Serpil TEMİZER 
     2.Noter – Neslihan Münevver ÖZMEN
     3.Noter  – Hüsnü ÇETİN
 
5.    İzmir Barosu Temsilcisi  – Av. Koray YÜCEL
6.    Askerlik Şubesi Başkanı – Yarbay Hasan GÜNGÖR 
7.    İktidar Partisi – Ana Muhalefet Partisi – TBMM’de Grubu Bulunan Siyasi Partiler 
                   Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı- Av. Pelin YAYALAR
                   Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı – K.Hürol TAKLAK 
                   Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı – Ali Rıza BÖLÜK
8. Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürü  – Dr. Ali PEKSÜSLÜ 
9. İzmir Serbest Bölge Müdürü – Mehmet SİVRİ 
10.Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü - Dilek KAHRAMAN 
11.İlçe Jandarma Komutanı - Yüzbaşı Hüsnü KORKMAZ
12.İlçe Emniyet Müdürü  – Hakan İNCİLİ
13.Menemen Cezaevi Bölük Komutanı - Üsteğmen Kadir ŞİMŞEK 
14.Müftü – İsa SOLMAZ 
15.Tapu  Müdürü  – Aydın DOLMAZ 
16.Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü V. – Özlem GÜNAY KARATAŞ 
17.Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü - Serpil SEVEN 
18.İlçe Nüfus Müdürü – Fethiye YURTSEVER 
19.Malmüdürü  - Yüksel ALTINDAĞ
20.Vergi Dairesi Müdürü– Nurettin PEKER
21.İlçe Milli Eğitim Müdürü – Dr. Erdoğan AKYÜZ 
22.İlçe Sağlık Müdürü – Dr. Ayşe ALKURT 
23.Devlet Hastanesi Baştabibi - Op. Dr. Yalçın YILDIRIM
24.Diş Hastanesi Başhekimi - Dr. Deniz ERTEM
25.İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü – Celal SAYILIR 
26.Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü - Kadriye AY
27.İlçe Halk Kütüphanesi Sorumlu Memuru – Safiye AKYOL
28.Orman İşletme Şefi – Tolga SEVİNÇ  
29.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü – Tolga ÜNLÜEROĞLUGİL 
30. Menemen Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü V.- Servet ÇEKİÇ
31.Resmi Bankalar 
Ziraat Bankası Müdürü - Murat ÖZGÜR
Halk Bankası Müdürü  – Fevziye Ülkü İZMİRLİOĞLU
Vakıflar Bankası Müdürü – Koral ORHAN 
32.Kamu İktisadi Teşebbüsleri 
           PTT Müdürü - Seyit ÇALIK
           Gediz Elekt. Dağıtım A.Ş. İlçe İşletme Yöneticisi – Sabri Halit HÜSMEN 
           TCDD Gar Şefi V. -  Yavuz GÖRGÜLÜ 
           Telekom İletme Amiri - Onur ÖZAKTAŞ
33.TBMM Grubu Bulunmayan Siyasi Partiler 
                  Bağımsız Cumhuriyet Partisi İlçe Başkanı – Sumru TÖMEK 
                  Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı – Muhittin COŞKUN 
                  Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı – Suat Fazıl KARA 
                  Demokrat Parti İlçe Başkanı – Cengiz BOZKIR 
                  Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı – Ülkü ÖZDEMİR 
                  Emek Partisi İlçe Başkanı – Süleyman KÖMÜRCÜ 
                  Genç Parti İlçe Başkanı – Cemil ÖZÜYANMIŞ 
                  Hak ve Eşitlik Partisi İlçe Başkanı – Fikri BAYRAM 
                  Halkın Yükselişi Partisi İlçe Başkanı – Yusuf KOŞAR 
                  Vatan Partisi İlçe Başkanı – Mehtap TANYERİ 
                  Saadet Partisi İlçe Başkanı – Servet YILDIZ 
                  Türkiye Komünist Partisi İlçe Başkanı – Osman İNCEKARA 
                  Yeni Parti İlçe Başkanı – Hayati DOĞAN 
      34.  Belediye Meclisi Üyeler
                        İsmail AKINCI

                        Fatma KAR 
 
                        Adnan GÖKDEMİR
                        H. Serpil ERTUĞ
                        Mustafa SEVİNÇ 
                        İrfan ARAS 
                        Nuray KIZILTEPE
                        Kenan CENGİZ 
                        Oskay DÖNMEZ 
                        Yakup EYRİCE 
                        Ercan ŞENEL 
                        Halis AKDOĞAN 
                        Mehmet ER 
                        Seval ŞAHİN 
                        Metin UZUNALLI 
                        Veli ÇAYLAK 
                        İbrahim ÖZDER 
                        Mehmet Ali YILDIRIM 
                        Arif KURAN 
                        Hakkı DURMAZ 
                        Mustafa KOÇ 
                        Naim ÖZDEMİR 
                        Hülya ÖZENOĞLU 
                        Bayram GÖRER 
                        Seyfo ÜLKER 
                        Mehmet Gökhan ÇELİK 
                        İsmet TUNA 
                        Orhan AKTAŞ 
                        Levent KUTLUAY 
                        Ali Rıza BÖLÜL 
                        Tanzer SUCU 
35. Ziraat Odası Başkanı – A.Metin KARAGÖL 
36. Ticaret Odası Başkanı –İzzet SÜSOY
37. Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü – Gökçe DEĞER
38. Tariş Müdürü ( 107 Numaralı Pamuk Tarım Satış Koop.) – Mehmet SARI
39.  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Koop.Başkanı  – Sabri KURT 
40.  Esnaflar Odası Başkanı – Ziya DEMİR 
41. Sanatkarlar Odası Başkanı – Can KAHVECİOĞLU 
42. Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı – Hilmi KURTOĞLU 
43. Minibüsçüler Odası Başkanı – Lütfi ÇENBER 
44. İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcisi – İlker ÖNCÜ
45. İzmir Mimarlar Odası Menemen Temsilcisi - Mustafa SEVİNÇ  
46. İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası İlçe Temsilcisi-Mithat ÇETİN 
47. Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı – Veli KAN 
48. Sol Sahil Sulama Birliği Başkanı – Recai ÖNAL 
49.Özel Bankalar 
                        Akbank Müdürü – Murat ÖZDEN 
                        Anadolu Bank Müdürü – Muhammet Ali TOMEY 
                        Denizbank Müdürü – Mehmet Ünal BOZTÜRK
                        Finansbank Müdürü –  Hüseyin ANGIN
                        Garanti Bankası Müdürü – Ali ADAKÇI
                        İş Bankası Müdürü –  H.Hürol HOPANCI
                        Şekerbank Müdürü -Sibel BARBAROS
                        Türk Ekonomi Bankası Müdürü –Ali SAVRAN
                        Yapı Kredi Bankası Müdürü – Hakan BARAK
50.Türkiye Kızılay Derneği Başkanı – Rahmi ARSLAN 
51.Türk Hava Kurumu Başkanı – Hilmi KURTOĞLU 
52.Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı – Elif ORHAN 
53.Türkiye Yardımsevenler Derneği Başkanı – Fatma FORAN 
54.Türk Kadınlar Birliği Derneği Başkanı – Müesser KIRIMLI 
55.TükoDer Başkanı – Fatma KUYUCU 
56.Türkiye Muharip Gaziler Derneği Menemen Şube Başkanı – Ertuğrul ÖZER 
57.Türkiye Kuvai Milliye Mücahitler Derneği Şube Başkanı – Kemal ALTAN 
58.Menemen Yeni Nesil Gençlik Çağdaş Toplum Derneği Başkanı – Çetin OFLAMAZ
59.Diğer Dernekler 
60. Basın – Yayın Kuruluşları 
      Menemenin Sesi Gazetesi – Erhan ÖZALP 
      Radyo Çağrı Genel Yayın Yönetmeni – Ulvi TANRIVERDİ 
      TRT Haber Menemen Muhabiri - Adem TANRIVERDİ