23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI
 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99. yıl dönümü münasebetiyle Menemen 9 Eylül Ortaokulu öğrencileri ve Şirin Adımlar Anaokulu öğrencileri İlçemiz Kaymakamı Mustafa ÖZKAYNAK’ı makamında ziyaret etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan makam devir teslim töreni, bu yıl da renkli bir törenle gerçekleştirildi. İlçemiz Kaymakamı Mustafa ÖZKAYNAK koltuğunu 9 Eylül Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Egemen AYDOĞDU’ya devretti. Minik Kaymakam Egemen AYDOĞDU, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

En değerli varlığımız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramını kutlayan Kaymakam ÖZKAYNAK; 23 Nisan’ın, Türk Milletinin kendi geleceğini belirlediği ve egemenliğin millet iradesine bırakıldığı tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olduğunu ve bugünü Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğimiz olan tüm çocuklara armağan ettiğini belirterek, siz çocuklarımıza inanıyor ve sonsuz güven duyuyoruz; biliyoruz ki geleceğimiz emin ellerdedir” şeklinde ifade etti ve söz konusu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilerimizin başarılarının devamını diledi. 22.04.2019